Festival komedie PRAHAha: Mark Palmer & friends

Festival komedie PRAHAha: Mark Palmer & friends
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v angličtině

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly divadelní. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Mark Palmer & přátelé

Představení je v anglickém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mark Palmer & přátelé

Pro případ, že by někdo neznal význam anglického pojmu „Hump Day“, tak uvádíme krátké vysvětlení. „Hump day“ je anglický jazykový idiom, který v doslovném překladu znamená „den hrbu“, což je odkaz na to, že se pracovní týden převalil do své druhé poloviny, nebo může znamenat i neformální vyjádření vrcholu týdne. Pro přehrání vtipného videa klikněte zde.

Charmaine Davies v roli moderátorky zahájí večerní program ohromující pohotovou a inteligentní improvizací a navodí atmosféru pro večer s hvězdným složením v čele s Markem Plamer, Aideen McQuenn a Christianem Schulte-Lohem.

Úvodní pásmo: Mark Palmer je známým mistrem gagů. Neexistuje téma, které by nezvládl proměnit v nejvtipnější gag večera. Mark baví diváky po celém světě svým kultivovaným humorem. Nebojí se však sáhnout i k hrubějšímu humoru a je přitom sakra umíněný.

Střední pásmo: Aideen McQueen je jednou z nejúspěšnějších umělkyní na stand up comedy scéně v Irsku, poté co se proslavila výhrou v tamní národní soutěži ve stand up comedy s názvem funny Funny. Dnes jste porotcem večera Vy!

Hlavní pásmo: Christan Schulte-Loh je známým stand up komikem, který vystupoval v celé řadě klubů a festivalů ve více jak 20 zemích. Někteří říkají dokonce, že je to jediný vtipný Němec. Nyní musí dokázat, zda je to pravda. Buďte u toho!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Umělci vystupují s jiným vystoupením než v jejich úterní show s názvem Ha-ha úterý.

Fotky a videa

Facebook