Festival komedie PRAHAha: Open mic with Dave Thompson and friends

Festival komedie PRAHAha: Open mic with Dave Thompson and friends
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v angličtině

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly divadelní. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Dave Thompson & přátelé

Představení je v anglickém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dave Thompson & přátelé

Večerem provází šarmantní Charmaine Davies v roli moderátorky, která navodí příjemnou atmosféru pro vystoupení komiků Matta Price, Maureen Younger a Dava Thompsona.

Úvodní pásmo: Matt Price se dříve věnoval boxu. Nyní svádí pouze boj se slovy na jevišti. Jeho vtipnost pocítíte na vlastní kůži.

Střední pásmo: Maurren Younger je již na pódiu. Vydejte se s ní na cestu do světa jejích historek, které upřímně vypráví, a nechejte se okouzlit jejím podmanivým stylem komedie.

Hlavní pásmo: Dave Thompson je ostřílený veterán na stand up comedy scéně. Své postřehy a historky ze života vypráví po celém světě. Tentokrát se zastavil v Praze. Nepropásněte to!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Umělci vystupují s jiným vystoupením než v jejich show s názvem R Late Night představení.

Fotky a videa

Facebook