Festival komedie PRAHAha: Alfred Dorfer

Festival komedie PRAHAha: Alfred Dorfer
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v němčině

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly divadelní. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bisjetzt – solo! Aneb kousek ze života Alfreda Dorfera

Představení je v německém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bisjetzt – solo! Aneb kousek ze života Alfreda Dorfera

Titul by se dal shrnout slovy: V satirické one-man show “bisjetzt – sólo” se Dorfer ohlíží zpět na svá “nejlepší léta”. S precizní řečí těla a kryptickým jazykem (Dorfer) ovládá filozofické hříčky.

Alfred Dorfer nabízí zajímavou biografickou kompozici utvořenou ze střípků kabaretních začátků se skupinou Schlabarett a koprodukčních filmů s hereckým kolegou Josefem Haderem (Freizeitmesse, Indien) a ústřižků z oceňovaného čísla Fremd, které dohromady mapují jeho vlastní a možná i fiktivní životní cestu, ve které má nezastupitelné místo černý humor a sebeironie.

Jeho program s názvem bisjetzt-solo aneb kousek ze života Alfreda Dorfera není tudíž jen pouhou obvyklou biografií s uvedením toho nejlepšího, co se v jeho životě událo, nýbrž pro něho typickou nezávislou inscenací plnou radostného nihilismu. Cílevědomé hledání stop vášnivého vizionáře, člověka neustále kladoucího dotazy, symfonika myšlenek a slovních her, které lehce vybízí k zamyšlení. V zkratce lze uvést hodnocení tvorby Dorfera uveřejněné v deníku Süddeutsche Zeitung: „Je nejvšestrannějším talentem mezi německy mluvícími kolegy.“

Facebook