Letní divadelní hraní

Letní divadelní hraní
V letošním roce se opět můžete těšit na open air divadelní přehlídku v rámci projektu Letní divadelní hraní. Uskuteční se v termínu 18.-19.8. 2016 v zahradách Státního hradu Šternberk (v prostorách bývalého letního kina) a připravena pro Vás máme dvě skvělá představení
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V letošním roce se opět můžete těšit na open air divadelní přehlídku v rámci projektu Letní divadelní hraní. Uskuteční se v termínu 18.-19.8. 2016 v zahradách Státního hradu Šternberk (v prostorách bývalého letního kina) a připravena pro Vás máme dvě skvělá představení:

18.8. 2016 od 19:00 hod. Nebyla to Pátá, byla to Devátá
Manželský trojúhelník s originální zápletkou! Jsou-li dva, může se zrodit láska. Vstoupí-li mezi ně třetí, vznikne drama. Vážné nebo směšné, často obojí, střídavě i současně. Nejčastějším námětem komedií je manželský trojúhelník. Častým používáním se ovšem trojúhelník opotřeboval… Tato italská komedie objevila vztahovou zápletku vskutku originální, ba senzační. Říci jakou, zde nelze, obsazení ale tajné není a senzační vskutku je.

Hrají: Rudolf Hrušínský, Jana Švandová, Josef Carda.

19.8. 2016 od 19:00 hod. Celebrity
Ojedinělé propojení Ondřeje Sokola režiséra, scénáristy, herce a baviče. Skvělá stand-up comedy, při které budete plakat smíchy! Nečekaný pohled do soukromí známého herce a režiséra a téměř všech herců v České republice.

Hraje: Ondřej Sokol

Kde:

  • Areál Státního hradu, Horní náměstí 170/6, Šternberk

Facebook