Vítání jara 2012

Vítání jara 2012
11. ročník cyklu tematických koncertů
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hned zahajovací koncert je výjimečný a neopakovatelný. Legenda české rockové scény Vladimír Mišík oslaví 8. března na zahajovacím koncertě své 65. narozeniny. Mimo kapelu ETC… se v Paláci Akropolis objeví řada hostů. Vzhledem k tomu, že 8. březen je zároveň Mezinárodním dnem žen, budou to hosté z řad něžného pohlaví.
Další dva koncerty zazní v Kostele u Salvátora. V úterý 13. března přivítáme jaro symbolicky s týdenním předstihem se skvělou dětskou lidovou muziku Notičky z Řevnic a souborem Musica Bohemica s uměleckým vedoucím Jaroslavem Krčkem. V neděli 18. března účinkuje na dalším koncertě Irena Budweiserová (známá ze svého působení ve formaci Spirituál kvintet) s triem Fade In. Společně s černošským zpěvákem Lee A. Davisonem představí publiku v unikátním programu gospely a spirituály v netradičních jazzových úpravách.
Druhá polovina koncertů Vítání jara zazní ve Velkém sále Městské knihovny v Praze. Na prvním z nich vystoupí v neděli 25. března tradiční host našich projektů soubor Asonance, známý interpret irských a skotských lidových písní a balad.
Poslední dva rockové koncerty budou v akustickém provedení. Na prvním z nich přivítáme ve středu 4. dubna vůbec poprvé kapelu České srdce, která hraje příjemný rock s nádechem dávné keltské hudby. České srdce bylo mimo jiné předkapelou na koncertech Jethro Tull.
Na závěrečném akustickém koncertě ve čtvrtek 12. dubna vystoupí společně se svou kapelou Blue Effect další slavná legenda české hudební scény Radim Hladík. Bude to skvělá tečka za letošním Vítáním jara.

Kde:

  • Městská knihovna, Mariánské náměstí 1, Praha 1

Facebook