Prodej vstupenek, informace o akcích v předprodeji

1. Mám dotaz týkající se nákupu vstupenek online.

Před nákupem vstupenek si prosím projděte Průvodce prodejem.Tam je podrobně popsán celý průběh nákupu.

2. Mám dotaz týkající se akcí v předprodeji nebo vstupenek.

Při nákupu vstupenek věnujte prosím pozornost Obchodním podmínkám na stránkách Ticketpro. Tam se dozvíte o všech možnostech nákupu - online, na našich prodejních místech, na dobírku, složenkou, bankovním převodem, doručení kurýrem, hromadné objednávky ...

Než nám napíšete, podívejte se prosím nejprve na stránky Ticketpro. Pokud si chcete vstupenky objednat, pište na obchodní oddělení Ticketpro, ticket@ticketpro.cz.

Pokud chcete nakupovat v našem Shopu, ujistěte se, že Vaše platební karta je autorizována Vaší bankou k transakcím na internetu. Pokud ne, platba se neprovede a vstupenky se opět vrátí do prodeje.

3. Nedaří se mi přihlásit do Shopu pro nákup vstupenek.

Pokud jste ještě u nás nenakupoval/a, musíte provést registraci i ve Shopu, přístupy do Klubu a Shopu jsou oddělené.

Pokud Vás zajímá cena vstupného, klikněte u detailu akce, která Vás zajímá, na slovo [VSTUPENKY] a dostanete se přímo do vstupenkového systému, kde se přímo zobrazují cenové kategorie a ceny. Pokud nechcete nakupovat, ale jen se podívat, nemusíte zadávat žádné další údaje a nemusíte mít obavy, že uskutečníte objednávku.

4. Proč mi nefunguje mé heslo a přístupové jméno, když si chci koupit vstupenky a naopak při soutěžích mi funguje?

Prodejní online systém Ticketpro (Shop) je oddělený od Ticketpro klubu. Pokud se chcete přihlásit do online shopu, musíte provést registraci i zde.

Pokud se chcete přihlásit do online shopu a neznáte heslo, na stránce s přihlášením do shopu klikněte vpravo nahoře na "Přihlásit se" - systém Vás navede, a pošle Vám e-mailem údaje pro přihlášení.