Lidoskop

Lidoskop

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Varieté / Kabaret / Zábavní pořad. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

24.01.2018

S kouzly kolem světa

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

27.01.201825.08.2018

JEDINEČNÁ AKROBATICKÁ SHOW - NEJORIGINÁLNĚJŠÍ MULTIŽÁNROVÉ PŘEDSTAVENÍ SOUČASNOSTI
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V divadle Palace vzniklo originální představení, kde ta nejlepší akrobatická a taneční čísla současných špičkových českých i zahraničních umělců vyprávějí příběhy divákovi nejbližší. Jsou to totiž příběhy, které zhmotňují právě jeho vlastní touhy a sny. Jak je tohle možné? Jednoduše. Průvodce večerem, moderátor Tomáš Matonoha má totiž lidoskop, s jehož pomocí dokáže přesně odhadnout touhy a tajné představy vybraných diváků. Pokud potom takový divák chce (ano, v Lidoskopu rozhodně nebude nikdo nikoho k ničemu nutit), může se podívat na svůj nejtajnější sen společně s ostatními diváky. A díky těm nejlepším akrobatům a tanečníkům to bude podívaná, o které se mu nesnilo…tedy vlastně snilo…

Lidoskop přichystal inscenační tým, který v podobném složení spolupracoval na muzikálu Quasimodo. Režie se ujme Martin Kukučka z režijního dua SKUTR, scénář připravil Petr Kolečko, o choreografii se stejně jako u Quasimoda postará Jana Burkiewiczová, hudbu složil Petr Kaláb s Michalem Nejtkem a autorem scénografie je Jan Polívka, který u Quasimoda vytvořil light design. Oproti Quasimodovi je jediným „nováčkem“ týmu kostýmní výtvarnice Simona Rybáková. Klíčovou osobností Lidoskopu je však duchovní otec celého projektu Petr Horníček z akrobatického dua Dae men, který vznik Lidoskopu inicioval a připravil také dramaturgii akrobatických tanečních čísel.

Fotky a videa

Facebook