Chippendales

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Varieté / Kabaret / Zábavní pořad. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Zdeněk Izer Na plný coole!

Letní scéna Harfa, Praha 9

22.07.201827.08.2018

Valašské divadelní léto: Veselá trojka Pavla Kršky

Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod …

25.07.2018

CHIPPENDALES ohlašují turné ABOUT LAST NIGHT, které v květnu příštího roku navštíví ČR. Zcela nová produkce pořádně rozpálí tisíce dívek a žen, a to včetně pražské metropole - dámy a paní si užijí párty, při které dočista ztrátí hlavu, protože společnost jim budou dělat samotní CHIPPENDALES.

Přístupné od 15 let

 

 

CHIPPENDALES MEET & GREET balíček:
Vstupenka, Welcome drink, Setkání se členy a Plakát


Všechny balíčky jsou NEVRATNÉ a NEPŘENOSNÉ. Balíček je vratný pouze v případě zrušení akce. ZMĚNA JMÉNA JE NEPŘÍPUSTNÁ za jakýchkoli okolností. Vstupenka a voucher na balíček bude zaslána ticketingovou společností. Plakát bude vydán v den a na místě konání konání. Voucher neopravňuje ke vstupu do haly a do zázemí.

Veškeré rezervace MEET&GREET musí obsahovat:
1. Jméno zákazníka (osoba, která bude osobně na akci)
2. Zasílací adresa včetně země
3. Emailová adresa
4. Telefonní číslo
5. Počet zakoupených balíčku

 

* Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P a vozíčkáře prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz. Běžné vstupenky si prosím nekupujte. Děkujeme za pochopení.  

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CHIPPENDALES OHLAŠUJÍ TURNÉ ABOUT LAST NIGHT, KTERÉ V KVĚTNU PŘÍŠTÍHO ROKU NAVŠTÍVÍ ČESKOU REPUBLIKU.

ZCELA NOVÁ PRODUKCE POŘÁDNĚ ROZPÁLÍ TISÍCE DÍVEK A ŽEN, A TO VČETNĚ TĚCH V PRAŽSKÉ METROPOLI – DÁMY A PANÍ SI UŽIJÍ PÁRTY, PŘI KTERÉ DOČISTA ZTRATÍ HLAVU, PROTOŽE SPOLEČNOST JIM BUDOU DĚLAT SAMOTNÍ CHIPPENDALES.

 "Když se ženy loučí se svobodou a rozjíždějí své mejdany na představení Chippendales, chceme, aby se cítily, jako by vstupovaly do říše nespoutané fantazie," říká Kevin Denberg jeden ze šéfů projektu Chippendales. "
 
Kreativní ředitel Bryan Cheatham slibuje na tomto turné produkci, která oživuje ty nejdivočejší sny a předvádí nejenom budoucím nevěstám zcela nový druh zábavy…a to takové, u které se budou červenat.

Ať už se jedná o rozloučení se svobodou, nebo jen narozeninovou párty, návštěvnice si mohou být jisty, že jedna věc se nemění - chlapci odvedle jsou stále plní energie, zábavní – prostě takoví, na které se každoročně chodí s láskou a očekáváním. Chippendales umí překvapit, přinést rozkoš a vzrušit každým sexy pohybem, který udělají.

Chippendales začali přivádět ženy do varu na divokých večírcích v Los Angeles již v roce 1979 jako vůbec první výhradně mužský taneční soubor. Zakrátko se stali fenoménem popkultury, otevřeli klub v New Yorku a začali produkovat představení, které předváděli po celém světě. Jejich show byly speciálně vytvořeny pro moderní ženy současnosti.


V průběhu posledních 35 let pánové z Chippendales vystoupili pro více než 100 milionů žen ve více než stovce zemí po celém světě. Na svých cestách urazili více než 6,7 milionu mil a strhali ze sebe úctyhodných 1,2 milionu košil. Nesmíme zapomenout ani na motýlky, kterých soubor použil okolo 56 000 kusů.  Počet žen, ve kterých vystoupení Chippendales zanechalo nesmazatelnou stopu, zůstává nevyčíslen, ale určitě by se pohyboval v řádech statisíců. Slavný kalendář Chippendales se stal prvním kalendářem zaměřeným jen na ženy, doposud se ho prodalo více než 10 milionů po celém světě a byl vytištěn ve více než devíti jazycích.

 

O CHIPPENDALES:

Časopis The Insider je nazval "nejpronásledovanějšími muži v Las Vegas!". Chippendales se daří zachovat dokonalou rovnováhu mezi vkusným škádlením a nespoutaným sex-appealem. Vysoce energická interaktivní představení s přesnou choreografií představují publiku jedny z fyzicky nejpřitažlivějších mužů na světě.
Chippendales vědí, jak flirtovat s ženami a dívkami, a stoprocentně umí něžné pohlaví pobavit.

Chippendales, jedna ze světově nejuznávanějších značek, je předním poskytovatelem zábavy pro ženy. Společnost produkuje po celém světě představení v tak zvaném Broadway stylu, poskytuje licence pro své duševní vlastnictví u vybraných spotřebních výrobků od oblečení až po hrací automaty a videohry. Společnost provozuje také Chippendales.com, zábavný portál pro ženy. Společnost Chippendales® byla založena v roce 1979 a má ústředí v New Yorku, s kancelářemi v Las Vegas a Londýně.

Fotky a videa

Facebook