Návštěvní den u Miloslava Šimka

Návštěvní den u Miloslava Šimka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Varieté / Kabaret / Zábavní pořad. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

22.01.201824.01.2018

S kouzly kolem světa

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

27.01.201825.08.2018

5. ročník divadelní přehlídky Letní scéna Harfa 2016

U nás nezmoknete!
V případě nepříznivého počasí se představení přesouvá do Divadla Gong, Sokolovská 191, Praha 9 (200 m od Galerie Harfa).

O případném přesunu bude rozhodnuto v den konání představení nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace bude zveřejněna na www.letniscenaharfa.cz.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

NÁVŠTĚVNÍ DEN U MILOSLAVA ŠIMKA

Zábavný pořad ve stylu legendárních Návštěvních dnů Šimka a Grossmanna, ve kterém se představí řada bývalých spolupracovníků Miloslava Šimka, kteří připomenou nejznámější dialogy, písničky, povídky a scénky. Představení se mělo uskutečnit pouze jednou – 16.2.2014 jako vzpomínkový večer k 10. výročí úmrtí Miloslava Šimka. Vzhledem k diváckému ohlasu se však hraje již více než dva roky pravidelně v pražském divadle Semafor před vyprodaným hledištěm. Letos poprvé budou mít možnost vychutnat legendární scénky „naživo“ i diváci Letní scény Harfa!

Hrají: Luděk Sobota, Jiří Krampol, Petr Jablonský, Miluška Voborníková, Viktor Sodoma, Marie Retková, Jana Svobodová, Jana Mařasová a Adriana Sobotová.

Bližší info: http://www.miloslavsimek.cz/

Facebook