Chippendales

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Varieté / Kabaret / Zábavní pořad. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo Vizita

Divadlo Archa, Praha 1

17.01.201822.03.2018

Hra kouzel a magie

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

21.01.201816.06.2018

Chippendales ohlašují turné Break the Rules, které v dubnu letošního roku navštíví Českou republiku.

Náhledová mapa sálu, viz galerie níže.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CHIPPENDALES OHLAŠUJÍ TURNÉ BREAK THE RULES, KTERÉ V DUBNU LETOŠNÍHO ROKU NAVŠTÍVÍ ČESKOU REPUBLIKU.

Šťastný letošní rok to bude především pro fanynky souboru Chippendales, který právě oznamuje termíny svého turné na rok 2016. Zcela nová produkce na jaře pořádně rozpálí tisíce dívek a žen, a to včetně těch v brněnské metropoli – dámy a paní si užijí párty, při které dočista ztratí hlavu, protože společnost jim budou dělat samotní Chippendales.

"Když se ženy loučí se svobodou a rozjíždějí své mejdany na představení Chippendales, chceme, aby se cítily, jako by vstupovaly do říše nespoutané fantazie," říká Kevin Denberg jeden ze šéfů projektu Chippendales. "

Kreativní ředitel Bryan Cheatham slibuje na tomto turné produkci, která oživuje ty nejdivočejší sny a předvádí nejenom budoucím nevěstám zcela nový druh zábavy…a to takové, u které se budou červenat. Ať už se jedná o rozloučení se svobodou, nebo jen narozeninovou párty, návštěvnice si mohou být jisty, že jedna věc se nemění - chlapci odvedle jsou stále plní energie, zábavní – prostě takoví, na které se každoročně chodí s láskou a očekáváním. Chippendales umí překvapit, přinést rozkoš a vzrušit každým sexy pohybem, který udělají.

Chippendales začali přivádět ženy do varu na divokých večírcích v Los Angeles již v roce 1979 jako vůbec první výhradně mužský taneční soubor. Zakrátko se stali fenoménem popkultury, otevřeli klub v New Yorku a začali produkovat představení, které předváděli po celém světě. Jejich show byly speciálně vytvořeny pro moderní ženy současnosti.

V průběhu posledních 35 let pánové z Chippendales vystoupili pro více než 100 milionů žen ve více než stovce zemí po celém světě. Na svých cestách urazili více než 6,7 milionu mil a strhali ze sebe úctyhodných 1,2 milionu košil. Nesmíme zapomenout ani na motýlky, kterých soubor použil okolo 56 000 kusů. Počet žen, ve kterých vystoupení Chippendales zanechalo nesmazatelnou stopu, zůstává nevyčíslen, ale určitě by se pohyboval v řádech statisíců. Slavný kalendář Chippendales se stal prvním kalendářem zaměřeným jen na ženy, doposud se ho prodalo více než 10 milionů po celém světě a byl vytištěn ve více než devíti jazycích.

O CHIPPENDALES:

Časopis The Insider je nazval "nejpronásledovanějšími muži v Las Vegas!". Chippendales se daří zachovat dokonalou rovnováhu mezi vkusným škádlením a nespoutaným sex-appealem. Vysoce energická interaktivní představení s přesnou choreografi í představují publiku jedny z fyzicky nejpřitažlivějších mužů na světě. Chippendales vědí, jak fl irtovat s ženami a dívkami, a stoprocentně umí něžné pohlaví pobavit.

Chippendales, jedna ze světově nejuznávanějších značek, je předním poskytovatelem zábavy pro ženy. Společnost produkuje po celém světě představení v tak zvaném Broadway stylu, poskytuje licence pro své duševní vlastnictví u vybraných spotřebních výrobků od oblečení až po hrací automaty a videohry. Společnost provozuje také Chippendales.com, zábavný portál pro ženy. Společnost Chippendales® byla založena v roce 1979 a má ústředí v New Yorku, s kancelářemi v Las Vegas a Londýně.

Fotky a videa

Facebook