EKG O Lásce a Psyché

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Varieté / Kabaret / Zábavní pořad. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

23.01.201824.01.2018

S kouzly kolem světa

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

27.01.201825.08.2018

EKG O Lásce a Psyché - Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

EKG O Lásce a Psyché

Literární kabaret EKG Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše opět v brněnském klubu Mersey! V sobotu 7. listopadu se budou autoři věnovat Lásce a bohyni Psyché ve společnosti básníka Ivana Blatného, boha Erose, lékaře MUDr. RNDr. Petra Maršálka, Ph.D, bohyně Psyché, spisovatele Martina Reinera a dalších hostů. Hraje čudesný kabaret, tanec před smrtí, lék na bolest - Kursk.sk!

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.

Protagonistů jsme se zeptali, proč právě Psyché?

"Zvláštní je, že právě do ní se zamiloval Eros," vysvětluje Malijevský.

"Ono to bylo vždycky složité," dodává Rudiš.

Účinkují: Ivan Blatný, Eros, Petr Maršálek, Psyché, Martin Reiner a další. Hraje Kursk.sk.

 

O EKG

EKG je literárně hudební kabaret, který ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od počátku roku 2007. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných (nejen) českých spisovatelů.

Facebook