Zdeněk Izer – Turné čtyř můstků

Zdeněk Izer – Turné čtyř můstků
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Pozor! Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Varieté / Kabaret / Zábavní pořad. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hra kouzel a magie

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

21.01.201816.06.2018

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

22.01.201824.01.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat.

Hudebně-zábavná show, ve které se diváci opět setkají s nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera, přijíždí do Brna! Ve čtvrtek 24.10. 2013 se v Brně bude konat představení tohoto známého šoumena nazvané Turné čtyř můstků. Hrají: Zdeněk Izer, Šárka Vaňková

Představení Turné čtyři můstky Zdeňka Izera, které se uskuteční 24.10.2013 od 19 hodin, se z technických důvodů přesouvá z Bobycentra do KC Semilasso.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není třeba je vyměňovat. Pro držitele již zakoupených vstupenek budou vyblokována místa k sezení v rámci místenkového systému sálu KC Semilasso podle příslušných cenových kategorií v sále.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Megashow v Bobycentru

Turné čtyř můstků

Hrají: Zdeněk Izer, Šárka Vaňková

Hudebně-zábavná show, ve které se diváci opět setkají s nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera, přijíždí do Brna! Ve čtvrtek 24.10. 2013 se v brněnském KC Semilasso bude konat představení tohoto známého šoumena nazvané Turné čtyř můstků. Partnerkou Zdeňka Izera v tomto programu je výborná zpěvačka, finalistka vůbec první hudební televizní soutěže SuperStar Šárka Vaňková. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček, vystoupení je opět obohacené nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

Herec a moderátor Zdeněk Izer, který je původním povoláním automechanik, oslaví v září sedmačtyřicáté narozeniny. Bavič, který na potkání sype z rukávu kvanta vtipů, byl komikem už v dětství. Do povědomí veřejnosti se dostal zejména ve dvojici s Markem Dobrodinským. Izer vystupoval v mnoha televizních pořadech, jako je Jen blbni! Na Palmě! či Telebazar. Natočil řadu úspěšných kazet a CD, například Policejní akademii či Nemocnici na kraji vesnice. Se Šárkou Vaňkovou, která v tomto pořadu nejen se Zdeňkem zpívá duety, ale objevuje se i ve všech hraných scénkách, spolupracuje Izer už čtyři roky.

Facebook