Jan Kraus a Bob Klepl

Jan Kraus a Bob Klepl

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

21.11.201708.02.2018

Václav Postránecký

ZMĚNA TERMÍNU

Kulturní dům, Šternberk

23.11.2017

Dva letití kamarádi a populární herci Jan Kraus s Bobem Kleplem neuhnou před žádnou vaší otázkou. Pokládat jim je můžete přímo z hlediště, nebo napsat před začátkem ve foyeru divadla. Jak se bude tato ojedinělá jevištní talk show vyvíjet, záleží jen na vašich otázkách a na odpovědích hvězdných protagonistů. Každý večer je tedy neopakovatelným zážitkem, premiérou i derniérou zároveň.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

JAN KRAUS A BOB KLEPL

INTERVIEW

odpovědi na jakékoli otázky

Dva letití kamarádi a populární herci Jan Kraus s Bobem Kleplem neuhnou před žádnou vaší otázkou. Pokládat jim je můžete přímo z hlediště, nebo napsat před začátkem ve foyeru divadla. Jak se bude tato ojedinělá jevištní talk show vyvíjet, záleží jen na vašich otázkách a na odpovědích hvězdných protagonistů. Každý večer je tedy neopakovatelným zážitkem, premiérou i derniérou zároveň.

Fotky a videa

Facebook