Vladimír Hanzel

Vladimír Hanzel

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

23.01.201824.01.2018

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Scénické rozhovory Speciál!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Poprvé v historii talk show Scénické rozhovory, které jsou nedílnou součástí Švandova divadla od roku 2003, jsme připravili pro diváky speciální vydání oblíbeného pořadu. Úplně ponejprv bude večerní program zaměřený na jediné téma, na osobnost Václava Havla. Hlavním hostem bude hudební publicista a dlouholetý tajemník prvního českého prezidenta Vladimír Hanzel. Scénické rozhovory budou doplněny o dosud nezveřejněné filmové záběry s Václavem Havlem a spoustu fotografií. Ani další překvapení nejsou vyloučena. Otázky spolu s diváky bude klást jako vždy David Hrbek.

Facebook