Alice Nellis

Alice Nellis

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

21.11.201708.02.2018

Václav Postránecký

ZMĚNA TERMÍNU

Kulturní dům, Šternberk

23.11.2017

Únorovým hostem pravidelné talk show Švandova divadla je výrazná filmová a divadelní režisérka Alice Nellis. J
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Únorovým hostem pravidelné talk show Švandova divadla je výrazná filmová a divadelní režisérka Alice Nellis. Její záběr je ale mnohem širší. Po gymnáziu v Poděbradech studovala chvíli na konzervatoři hru na flétnu, přitom už ale byla řádně zapsaná na Filozofické fakultě UK, obor anglistika a amerikanistika. Po absolutoriu se chvíli živila jako překladatelka a muzikantka. Poté se zapsala na FAMU a ještě při studiu točila dokumenty pro Českou televizi. Studium však nedokončila, protože byla plně vytížená natáčením celovečerního hraného filmu Výlet. V současnosti vyučuje externě na FAMU práci s hercem. Její zatím posledním filmem je Perfect Days. O filmech, ale i o tom, jak se režisérčina témata dotýkají jejího vlastního života, si s Alicí Nellis bude povídat moderátor večera David Hrbek.

Facebook