Gabriela Vránová - ZRUŠENO

Gabriela Vránová - ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Václav Postránecký

ZMĚNA TERMÍNU

Kulturní dům, Šternberk

23.11.2017

Caveman

Různá místa v České republice

26.11.201708.02.2018

V roce 1960 dokončila studia na brněnské JAMU, na dva roky se stala členkou Moravskoslezského divadla v Ostravě. po té byla angažována do pražského Divadla na Vinohradech.Tomuto divadlu zůstala věrná po celý svůj život, ztvárnila zde řadu nezapometulných rolí. VINOHRADSKÉ DIVADLO bylo podstatnou součástí jejího života, jak sama říká - TÍM SLADKÝM I HOŘKÝM TRÁPENÍM.

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ Z 30.12.11 NA 19.12.11. Děkujeme za pochopení

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V roce 1960 dokončila studia na brněnské JAMU, na dva roky se stala členkou Moravskoslezského divadla v Ostravě.

Po té byla angažována do pražského Divadla na Vinohradech.Tomuto divadlu zůstala věrná po celý svůj život, ztvárnila zde řadu nezapometulných rolí. VINOHRADSKÉ DIVADLO bylo podstatnou součástí jejího života, jak sama říká - TÍM SLADKÝM I HOŘKÝM TRÁPENÍM.

Vedle učinkování v divadle ji diváci znají také z uspěšných televizních incenací, seriálů - Snatky z rozumu, My všichni školou povinní,Noc pastýřů a filmů Hledá se táta, Poklad byzatského kupce......

Fotky a videa

Facebook