Jiří Mádl

Jiří Mádl

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

21.11.201708.02.2018

Václav Postránecký

ZMĚNA TERMÍNU

Kulturní dům, Šternberk

23.11.2017

Listopadovým hostem Scénických rozhovorů je herec Jiří Mádl, jeden z nejvýraznějších filmových herců nejmladší generace. Po hereckém debutu ve filmu Snowborďáci účinkoval v dalších filmech, mezi jinými i ve velmi ceněném snímku Děti noci, v němž si zahrál po boku Marthy Issové. S ní také pod vedením režiséra Petra Zelenky natočil kontroverzní předvolební klip „Přemluv bábu“. O tom všem a mnohém jiném si s Jiřím Mádlem bude povídat moderátor David Hrbek.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Facebook