Maxim Averin One man play "Vsyo nachinaetsya s lyubvi" RUSKY

Maxim Averin One man play "Vsyo nachinaetsya s lyubvi" RUSKY
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v ruštině

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

23.01.201824.01.2018

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Maxim Averin bude číst znamé básně, zpívat, tančit a získá srdce každého diváka.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Maxim Averin, známý širokou veřejností především kvůli seriálu "Gluchar", ukazuje divákům druhou stranu jeho talentu. Ve svém One-man play, "Vsyo nachinaetsya s lyubvi" čte básně Roberta Rožděstvenského, Davida Samoilova, Vladimíra Mayakovského, Borisa Pasternaka a Vladimira Vysotské, zpívá písně Alexandera Vertnského a dokonce i tančí. Je to představení, v němž se herec zůstal sám s veřejností a otevírá svou duši v tomto dialogu.

Fotky a videa

Facebook