Louis C.K.

Louis C.K.
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Vystoupení proběhne v AJ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

24.01.2018

Caveman

Různá místa v České republice

25.01.201815.05.2018

Pro velký úspěch Louis C.K. přidává druhé pražské vystoupení. Fanoušci, kteří se nevešli do beznadějně vyprodaného Kongresového centra, tak mohou amerického stand-up komika vidět o den později, 23. srpna 2016, v hlavním sále Rudolfina - Dvořákově síni.

Poslední lístky na Louis C.K.! Uvolňujeme posledních pár lístků na vystoupení 22. a 23. srpna. V prodeji budou 17.8.2016 v 10h v síti Ticketpro. Link na konci postu.
--
Last tickets for Louis C.K.! We are releasing a few last tickets for both shows on August 22nd and 23rd. You can buy them tomorrow from 10am via Ticketpro. The link below.

 

Vystoupení proběhne pouze v angličtině.

Rezervace a platba bankovním převodem nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Louis C.K. v Praze vystoupí dva večery po sobě

22. 8. 16 Kongresové centrum, Praha
23. 8. 16 Rudolfinum, Praha

Pro velký úspěch Louis C.K. přidává druhé pražské vystoupení. Fanoušci, kteří se nevešli do beznadějně vyprodaného Kongresového centra, tak mohou amerického stand-up komika vidět o den později, 23. srpna 2016, v hlavním sále Rudolfina - Dvořákově síni. Vystoupení proběhne v angličtině.

Louis C.K., mnohými považován za vůbec nejlepšího komika současnosti, je šestinásobným držitelem televizní ceny Emmy a prvním stand-up komikem, kterému se podařilo vyprodat Madison Square Garden hned tři večery po sobě. Původně se proslavil jako scénárista, režisér, editor a producent. Podílel se na uznávaných pořadech jako Noční show Conana O’Briana, Noční show Davida Lettermana a filmech Jasmíniny slzy nebo Špinavý trik. Jeho nejnovějším výtvorem je seriál Horace and Pete, který si sám píše, režíruje i produkuje.

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook