Bill Bailey

Bill Bailey
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Vystoupení proběhne v AJ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

18.01.201815.05.2018

Divadlo Vizita

Divadlo Archa, Praha 1

18.01.201822.03.2018

Bill Bailey vyráží na evropské turné, potěší i fanoušky v Praze. Skvělý britský herec a stand-up komik, Mr. Bill Bailey, se na podzim chystá do České republiky. Významný představitel legendárního sitcomu Black Books vystoupí 26. září 2016 se svojí novou show Limboland ve velkém sále pražské Lucerny

Představení je v anglickém jazyce bez tlumočníka!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bill Bailey vyráží na evropské turné, potěší i fanoušky v Praze

 Skvělý britský herec a stand-up komik, Mr. Bill Bailey, se na podzim chystá do České republiky.  Významný představitel legendárního sitcomu Black Books vystoupí 26. září se svojí novou show Limboland ve velkém sále pražské Lucerny. Bill přijede ve vrcholné formě, když má za sebou vyprodaná představení v Singapuru či Hong Kongu a turné po Austrálii a Novém Zélandu. Show pohotového a vtipného komika, který se i na „těžké“ věci života umí podívat s ironií a patřičným nadhledem, se setkává s nadšeným ohlasem diváků a příznivým hodnocením kritiky.

Představení je v anglickém jazyce bez tlumočníka!

Fotky a videa

Facebook