Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka
Máte rádi humor? Rádi se smějete? Phenomen si vás dovoluje pozvat na unikátní večer nesoucí název Na Ležáka - To nejlepší z Na stojáka. Oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek naživo u nás v klubu.

Termíny a místa konání:

Music Club Phenomen, Praha 5 | Zobrazit na mapě

25.9.2017 19:00 Music Club Phenomen Vstupenky
26.9.2017 19:00 Music Club Phenomen Vstupenky

BEZ REZERVACE MÍSTA K SEZENÍ PLATÍ VSTUPENKA POUZE NA STÁNÍ! REZERVUJTE SI SVÁ MÍSTA NA info@phenomen.cz.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

NA STOJÁKA VE PHENOMENU - "DVOJÁK"

Máte rádi humor? Rádi se smějete?

PHENOMEN si Vás dovoluje pozvat na unikátní večer nesoucí název NA STOJÁKA.
Oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek naživo u nás v klubu. Přinášíme Vám nové vydání jedinečné a neotřelé zábavy v kombinaci s výbornými drinky a skvělým jídlem!

Vážíme si Vaší loajality, kterou nám prokazujete neutuchajícím zájmem o toto představení, které máme v programu klubu pravidelně od května roku 2010.

Pro neuvěřitelný zájem, který nás nesmírně těší, Vám nabízíme hned 2 zrcadlově stejná představení a to 25. a 26.9. Je na Vás, který den Vám bude více vyhovovat.

Vystoupí hvězdní DANIEL ČECH, JAKUB ŽÁČEK, ZBYNĚK VYČAR A PAVEL TOMEŠ.

Fotky a videa

Facebook