Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými: Hanka Křížková

Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými: Hanka Křížková

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

18.01.201815.05.2018

Divadlo Vizita

Divadlo Archa, Praha 1

18.01.201822.03.2018

V předvánočním čase v programu Café Theatre vystoupí zpěvačka, představitelka mnoha rolí v českých muzikálech, /Bídníci, Monte Cristo, Dracula, Carmen, Mamma Mia Hanka Křížková, která se prosadila také jako herečka televizních rolí.

Součástí vstupenky je i prohlídka Muzea Grévin.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nová kulturní scéna v muzeu voskových figurín Grévinv centru Prahy v Celetné ulici 15 pořádá pravidelná představení pod názvem Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými. Představení se koná v sugestivním prostředí Magického divadla muzea. Se vstupenkou na představení Café Theatrezískáváte i vstupenku do expozice Muzea Grévin.

 

V předvánočním čase v programu Café Theatre vystoupí zpěvačka, představitelka mnoha rolí v českých muzikálech, /Bídníci, Monte Cristo, Dracula, Carmen, Mamma Mia Hanka Křížková, která se prosadila také jako herečka televizních rolí. Tentokrát se představí v recitálové talk show, kde kromě nádherných písní zazní i spousta zajímavostí a pikantních informací. Bezvadná příležitost oddychnout si od předvánočního stresu!

Facebook