Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými: Petra Hapková a Kája Pavlíček

Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými: Petra Hapková a Kája Pavlíček

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo Vizita

Divadlo Archa, Praha 1

17.01.201822.03.2018

Caveman

Různá místa v České republice

18.01.201815.05.2018

Šansoniérka, zpěvačka Petra Hapková zazpívá své nejoblíbenější písně a povypráví o svém slavném otci, legendárním skladateli Petru Hapkovi i své slavné mamince, herečce – Zoře Ulle Kesler. Spolu s ní vystoupí také přední český stylista celebrit, vizážista i designér Kája Pavlíček, který je vždy dobře naladěn, vždy ví něco, o čem jste neměli tušení,a který Vás dobře naladí!

Součástí vstupenky je i prohlídka Muzea Grévin.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nová kulturní scéna vmuzeu voskových figurín Grévinv centru Prahyv Celetné ulici 15 pořádá pravidelná představení pod názvem Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými. Představení se koná v sugestivním prostředí Magického divadla muzea. Se vstupenkou na představení Café Theatrezískáváte i vstupenku do expozice Muzea Grévin

 

Šansoniérka, zpěvačka Petra Hapkovázazpívásvé nejoblíbenější písně a povypráví o svém slavném otci, legendárním skladateli Petru Hapkovi i své slavné mamince, herečce – Zoře Ulle Kesler. Spolu s ní vystoupí také přední český stylista celebrit, vizážista i designér Kája Pavlíček, který je vždy dobře naladěn, vždy ví něco, o čem jste neměli tušení,a který Vás dobře naladí!

Facebook