Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými: Radim Schwab

Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými: Radim Schwab

zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo Vizita

Divadlo Archa, Praha 1

17.01.201822.03.2018

Caveman

Různá místa v České republice

18.01.201815.05.2018

Cena: Zrušeno

Sérii večerních představení Café Theatre v Muzeuu Grévin Praha zahájí představitel hlavní role muzikálu Fantom opery, zpěvák, herec Radim Schwab. Zazní muzikálové hity, balady z alba Amoroso a chybět samozřejmě nebude ani song z Fantoma opery. Radim Schwab slibuje, že nechá diváky nahlédnout i do svého soukromí a profesních začátků…

Součástí vstupenky je i prohlídka Muzea Grévin.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Muzikálový herec Radim Schwab zahájí první představení v Café Theatre. Již v úterý 13. října 2015 

Muzeum voskových figurín Grévinotevírá novou kulturní scénu. Sérii pravidelných představení pod názvem Café Theatre and Slavní mezi slavnými zahájí známý muzikálový herec Radim Schwab, který proslul jako představitel hlavní role muzikálu Fantom opery. Během večera zazní spousta muzikálových hitů a píseň z alba Amoroso. Diváci se samozřejmě můžou těšit i na nejslavnější song z Fantoma opery – Hudba noci v Radimově podání.

Sám Radim Schwab se na slavnostní zahájení nové kulturní scény muzea voskových figurín Grévin velmi těší a celému projektu fandí už od začátku: „Věřím, že tento projekt má velkou budoucnost a bude přínosem pro naši stávající kulturní scénu,“ říká Radim. „Je ojedinělý už jen tím, že se diváci mohou v jeden čas setkat s mnoha umělci, tváří v tvář, a pořídit si s nimi vlastní fotografii,“ pokračuje.

Divadlo a hudba Radima fascinovalo už od dětství. Navštěvoval hudebně dramatické kurzy a docházel i na hodiny tance a stepu. Láska k tomuto umění ho přivedla až na půdu Janáčkovy akademie múzických umění, kde vystudoval obor činoherní herectví. Dnes už Radim Schwab patří mezi ostřílené muzikálové herce. Prošel mnoha muzikály zvučných jmen, jako je Monte Christo. Do povědomí diváků se zapsal jako Mordred v muzikálu Excalibur, uvedeném v divadle Ta Fantastika, kde hrál i v dalších projektech: Láska je láska, Elixír života, Obraz Doriana Graye. V roce 2013 v Divadle Broadway nastudoval jednu z hlavních rolí v rockové opeře Daniela Landy Klíč Králů a v muzikálu Mata Hari. V tom samém roce vydal své první sólové album Amoroso. Vedle ztvárňování muzikálových rolí se intenzivně věnuje také divadelnímu herectví.

A na co se mohou diváci těšit hned v prvním představení? Chystá se zábavné pásmo složené z talk show a písniček, nejen těch muzikálových. Radim slibuje i malou ochutnávku z připravovaného vánočního koncertu, který se odehraje 9. prosince v Betlémské kapli, a pro přítomné diváky poodhalí i něco ze svého soukromí. O překvapení a nečekané momenty rozhodně nebude nouze. Radim Schwab bude na divadelních prknech jako ryba ve vodě a pro hosty má připravený pestrý a zábavný program. Nenechte si ho ujít!

Facebook