Michal Horáček - Recitál speciál II.

Michal Horáček - Recitál speciál II.

Změna názvu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo Vizita

Divadlo Archa, Praha 1

17.01.201822.03.2018

Caveman

Různá místa v České republice

18.01.201815.05.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po vyprodaných představeních Recitálu Speciál s italským nádechem a hosty, bude tentokrát hostem angličan Justin Lawash. V rámci večera zazní i dosud veřejně nehrané villonské balady v angličtině. Průvodce Michal Horáček zavzpomíná i na setkání s velkými postavami anglosaského světa, například se spisovateli Kurtem Vonnegutem a Roaldem Dahlem, jež inspirovaly i některé z písní. Skladby interpretované Františkem Segradem, Lenkou Novou, Ondřejem Rumlem a Ruth Horáčkovou opět zahraje orchestr vynikajících sólistů.

Facebook