Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser - Čekání na Magora

Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser - Čekání na Magora

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

23.01.201824.01.2018

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Literárně-poetické a hudební pásmo
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DÁŠA VOKATÁ A OLDŘICH KAISER – ČEKÁNÍ NA MAGORA

Zábavně-poetický a hudebně-literární program dvojice interpretů Oldřicha Kaisera a Dáši Vokaté je koncipován nejenom jako pocta významnému českému básníku a rockerovi Ivanu Martinovi Jirousovi.

Z překvapivého spojení dvou jedinečných osobností vzniklo fungující duo, které dokáže při svých koncertech bavit diváky svou pulsující energií, citem a předávanou radostí. Známý český herec a komik Oldřich Kaiser objevil ve spojení s Dášou Vokatou svůj rockerský potenciál, oprášil housle a opřel se do kytarových strun. Společné živelné duety prokládá hereckými gagy a improvizacemi, a také recitací básní Ivana Martina Jirouse zvaného Magor, bývalého životního partnera Dáši Vokaté, písničkářky a básnířky spjaté s českým undergroundem. Po náhlé Magorově smrti se Dáša na čas stáhla do ústraní. V poslední době nachází inspiraci v Oldřichu Kaiserovi, v jehož doprovodu se vrací na pódia, vydává klip "Můj milý", novou desku a klip "Dva divoký koně" a vytváří novou nerozlučnou dvojici.

Facebook