Jaroslav Dušek: Divadlo Vizita a Spiritual Kvintet

Jaroslav Dušek: Divadlo Vizita a Spiritual Kvintet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Talk show / Scénické čtení / One man show / Stand-Up. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

24.01.2018

Caveman

Různá místa v České republice

25.01.201815.05.2018

"Všichni jsme na jedné lodi jménem Země..."

Divadelní představení se konají pod střechou šapitó, za každého počasí, na místě je občerstvení, popis cesty na www.terramitica.cz.

Volný zasedací pořádek.

 

Vstupenky na ČTYŘI DOHODY v Hájence U Rybáka zakoupíte zde.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Toto seskupení které vzniklo na počátcích osmdesátých let minulého století, se může chlubit tím že je to totální projev přítomnosti účinkujících a zároveň i přítomnosti diváků. Improvizované divadlo. Nic si nepředstavujte, bude to jiné. Vtipné a nečekané projevy Vás rozesmějí a pobaví. Pokud jste nikdy žádnou Vizitu neviděli, tak Vás nabádáme k odvaze podívat se na něco uplně neznámého a jedinečného.

V provedení Jaroslava Duška, Pjéra la Šé´ze,  Zdeňka Konopáska, s osvětlením Viktora Zborníka.

Fotky a videa

Facebook