(Vy) prodaná nevěsta

(Vy) prodaná nevěsta

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Opera / Opereta. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Proces Rockopera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.2017

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.201707.12.2017

Opera - (Vy)prodaná nevěsta - Bedřich Smetana - Dětská opera Praha
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Když v létě přijeli do vsi komedianti a zastavili své vozy někde na okraji na louce mezi stodolami, aby se připravili na večerní představení, jako první to zjistily děti. Okouzleně obdivovaly vzhled herců, jejich nezvyklou mluvu, pestrobarevné kostýmy, podivuhodné rekvizity, a což teprve jejich zpěv a tanec… Originální inscenace jedné z raných verzí slavné komické opery s původní prózou v nastudování souboru Dětské opery Praha přináší na jeviště hravost, optimismus a úsměv jako připomínku šťastných časů, ve kterých Bedřich Smetana toto dílo zkomponoval.


Obsazení a více informací o představení zde


Režie: Josef Dlouhý, dirigent: Jan Chalupecký, sbormistr: Michaela Růžičková, choreograf: Josef Kotěšovský, kostýmy: Pavla Bochňáková, scéna: Jiří Votruba.

Facebook