Don Giovanni - Opera Mozart

Don Giovanni - Opera Mozart

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Opera / Opereta. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Příhody Lišky Bystroušky

Národní divadlo, Praha 1

19.01.201813.02.2018

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

Excelentní dobové zpracování světové premiéry z roku 1787 v autentickém divadle. Kompletní opera v celé původní délce, s velkým orchestrem a sborem. Letní kulturní život v Praze, s nímž je pevně svázána tvorba i život hudebního génia W. A. Mozarta, vyvrcholí již 20. ročníkem tradiční stagiony Opery Mozart ve Stavovském divadle
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Excelentní dobové zpracování světové premiéry z roku 1787 v autentickém divadle. Kompletní opera v celé původní délce, s velkým orchestrem a sborem.

Letní kulturní život v Praze, s nímž je pevně svázána tvorba i život hudebního génia W. A. Mozarta, vyvrcholí již 20. ročníkem tradiční stagiony Opery Mozart ve Stavovském divadle. Po triumfálním úspěchu uvede Opera Mozart opět remake původní světové premiéry nejslavnější opery všech dob. Nenechte si ujít excelentní představení s působivou scénografií, historickými kostýmy a špičkovým mezinárodním obsazením, neboť pouze Praha Vám může nabídnout tuto „operu všech oper“ v autentickém divadle, kde ji sám velký Maestro osobně dirigoval v roce 1787.

Fotky a videa

Facebook