Don Giovanni - Prague Summer Nights

Don Giovanni - Prague Summer Nights

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Opera / Opereta. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Poprask v opeře

Stavovské divadlo, Praha 1

17.01.201806.06.2018

Příhody Lišky Bystroušky

Národní divadlo, Praha 1

19.01.201813.02.2018

The Prague Summer Nights Young Artists Music Festival uvádí novou produkci Mozartova mistrovského díla v divadle, kde měla tato opera v roce 1787 svou premiéru. Režie se ujme legendární americký barytonista Sherrill Milnes.
The opera is staged in the Italian original version.
The duration is 3 hours 5 minutes with one intermission.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Prague Summer Nights Young Artists Music Festival uvádí novou produkci Mozartova mistrovského díla v divadle, kde měla tato opera v roce 1787 svou premiéru. Režie se ujme legendární americký barytonista Sherrill Milnes. Účastníci festivalu pocházejí z více jak deseti zemí včetně USA, Velké Británie, Německa, Kanady, Číny, Mexika, Ruska, Chorvatska či České republiky a jsou studenty předních světových hudebních konzervatoří a univerzit jako Juilliard School, Manhattan School of Music, Indiana University či Royal College of Music a Royal Academy of Music v Londýně.

Tato operní produkce je realizována v rámci festivalu Prague Summer Nights Young Artists Music Festival.

Více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook