Farma v jeskyni: Divadlo

Farma v jeskyni: Divadlo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Opera / Opereta. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Poprask v opeře

Stavovské divadlo, Praha 1

17.01.201806.06.2018

Příhody Lišky Bystroušky

Národní divadlo, Praha 1

19.01.201813.02.2018

Tanec - Nová scéna - Divadlo - Farma v jeskyni
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Inscenace Divadlo je hledáním lidské svobody uvnitř společenského systému. Svoboda se však postupně stává jen hrou, divadlem. Pro koho a proč to hrajeme?

Vytvořili: Viliam Dočolomanský, Roman Horák, Cecile da Costa, Anna Kršiaková, Zuzana Pavuková, Jun Wan Kim, Patricie Poráková, Hana Varadzinová, Róbert Nižník a Miriam Bayle, Vít Halška, Adrian Ševeček, Kateřina Eva Klimešová, David Jánský

Hra na herce a diváky, která své hráče může přehrát, ale které se nemůžeme nezúčastnit.

Co se stane, když člověk ztratí svoji kulturní identitu a s ní zdroje vitality a smysl života?

Ironicky nazvaná inscenace Divadlo je jako černá mše, která porušuje hranice mezi těmi, kdo se dívají a těmi, kdo se dávají. Divadlo je hledáním lidské svobody uvnitř společenského systému. Svoboda se však postupně stává jen hrou, divadlem. Pro koho a proč to hrajeme?

„Divadlo/The Theatre je, krom toho, jak mistrně paroduje naše historizující představy a klišé o commedii dell´arte, alžbětinském, španělském či jakémkoli jiném divadle, dávným a neutuchajícím příběhem člověka, jeho lásky, vášně, žárlivosti, pomsty, smrti a marnosti. Pod nohama tanečníků tak z dupotu jejich kroků ožívají oči dávných afrických Bohů, zaznívá motlitba jejich brazilských potomků stejně jako se probouzejí naše nejniternější myšlenky." Julie Kočí, Taneční zóna

V rámci přehlídky inscenací a projektů Mezinárodního divadelního studia Farma v jeskyni: 12 let Farmy v jeskyni 28.10. - 1. 11. 2014, Praha, na vlastní kůži www.infarma.info

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook