Romeo a Julie RockOpera

Romeo a Julie RockOpera

Cena: od 199 Kč

Naše rockové zpracování klasické tragedie W. Shakespeara vás zavede do staroslavné Verony. Toto město ovládají dva významné rody – Kapuleti a Montekové. Mezi nimi se již léta táhne dávný spor, jeden rod k smrti nenávidí druhý, hádky neberou konce.

Termíny a místa konání:

RockOpera Praha, PRAHA 7 | Zobrazit na mapě

3.5.2018 19:00 RockOpera Praha Vstupenky

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Romeo & Julie

Rocková opera Milana Steigerwalda a Pavly Forest na motivy nejznámějšího milostného příběhu všech dob.

Naše rockové zpracování klasické tragédie W. Shakespeara vás zavede do staroslavné Verony. Místní vévoda pořádá velkolepý ples, na kterém se vždy schází společenský výkvět Verony tedy znepřátelené rody Monteků a Kapuletů. Montek Romeo se svými dvěma věrnými druhy Merkuciem a Benvoliem také navštíví tento ples. Romeo se při svém „honu“ za krásnou Rosalindou omylem setká s Julií z rodu Kapuletů a zamiluje se do ní celou svou duší. A od té chvíle se začíná všechno pořádně komplikovat…

Hudba: Milan Steigerwald
Libreto: Pavla Forest
Režie: Roman Štolpa
Choreografie: Zuzana Offenbartl Dovalová

V hlavních rolích Jiří Švec, Žofie Dařbujánová, Kamil Střihavka, Pavla Forest, Viktor Dyk, Jan Toužimský z Arakainu, Helena Kubelková a další.

Více o opeře zde: www.RockOpera.cz/romeo

RockOpera Praha je první divadlo pro rockery s hledištěm ve tvaru půlkruhové arény pro 768 diváků. V našich operách hrajeme živě a nahlas, spojujeme koncert tvrdé rockové a metalové hudby s nadčasovými dramatickými příběhy v divadelním zpracování. Navíc zažijete akrobatické a artistické výkony, ohnivou a světelnou show, nový cirkus, a uslyšíte špičkové hlasy: Kamil Střihavka, Honza Toužimský z Arakainu, Viktor Dyk, Vlasta Horváth, Pavla Forest, Jiří Zonyga a řada dalších. Autoři všech našich rockových a metalových oper jsou přední čeští hudebníci Milan Steigerwald a Pavla Forest.

Fotky a videa

Facebook