Cosi fan tute

Cosi fan tute
Wolfgang Amadeus Mozart - Námětem, který v libreto zpracoval Lorenzo da Ponte, je to typická komedie se záměnami osob v převlecích, trochu frivolní žert, který má dokázat ženskou chytrost.

Délka představení: 2 hodiny a 20 minut s přestávkou
Představení je nastudováno v italštině s českými titulky.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

W. A. Mozart. Podivuhodné až neuvěřitelně moderní dílo.
Mozartovo mistrovské zhudebnění však vyvolává melancholii, v níž se snoubí láska i její výsměch. Povýšil tak námět do polohy citové, do střetu pravých a předstíraných citů, zdání a skutečnosti, a to i formou typické opery buffo. Dílo je dalším dokladem jeho geniální hudební invence.
Za zdánlivě fádní převlekovou dějovou burleskou se skrývá skladatelův moudrý pohled na život. Také po hudební stránce v této opeře Mozart vytvořil jedno ze svých nejúžasnějších děl.Poslední Mozartova komická opera na italský text vznikla na objednávku císaře Josefa II. Mozart tuto operu nepsal rád, ale protože byl ve finanční tísni, zakázku přijal.

Dirigent: Vojtěch Spurný Režie: Otto Ševčík
Scéna: Jan Dušek
Kostýmy: Irena Greifová

Fiordiligi: H. Jonášová, L. Vernerová
Dorabella: S. Čmugrová, P. Vykopalová
Ferrando, snoubenec Dorabelly: A. Briscein, J. Březina
Guglielmo, snoubenec Fiordiligi: V. Sibera, M. Cavalcanti
Don Alfonso, filosof: I. Hrachovec
Despina, komorná: J. Sibera

Facebook