Mary Poppins

Mary Poppins

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Mauglí ... jsme jedné krve

Divadlo Kalich, Praha 1

27.12.201710.06.2018

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

19.11.201723.06.2018

Cena: 590 - 690 Kč

Třicet exkluzivních představení v Divadle Hybernia! V titulní roli Monika Absolonová nebo Alena Antalová, Radka Coufalová nebo Johana Gazdíková. Pozor, sleva pro členy Ticketpro klubu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Městské divadlo Brno uvádí Disney’s and Cameron Mackintosh‘s MARY POPPINS SUPERKALIFRADŽILISTIKEXPIALIDOZNÍ MUZIKÁL v koprodukci  s Musical Production pro všechny malé i velké přiváží tu nejlepší chůvu, jakou si lze přát!

Přeneseme vás do Londýna konce 19. století, do doby, kdy nebylo vždy jednoduché být dítětem a vychovatelky byly jejich častou noční můrou. Ale ne u nás! U nás zažijete mnoho nádherných dobrodružství a splníme spoustu dětských snů, protože se tu exkluzivně na 30 představení zastaví ta nejmilejší a nejoriginálnější chůva všech dob – MARY POPPINS.

Rodinný muzikál Mary Poppins, který vznikl na motivy slavné filmové adaptace z roku 1964 (5 Oscarů) v produkci sira Camerona Mackintoshe a společnosti Walt Disney, se po 40 letech dočkal své premiéry a od té doby sklízí úspěchy v Londýně i na Broadwayi.

Na své malé svěřence se těší Monika Absolonová (držitelka Thálie 2011) a Alena Antalová v hlavní roli Mary Poppins v 30 exkluzivních představeních v Divadle Hybernia od února 2013.

Nepropásněte možnost uniknout se svými dětmi do světa fantazie, svobody, barev a splněných přání prostřednictvím strhující hudební show plné tanečních a stepařských čísel!

Fotky a videa

Facebook