Já, Francois Villon

Já, Francois Villon

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ať žijí duchové!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.11.201728.01.2018

Mauglí ... jsme jedné krve

Divadlo Kalich, Praha 1

19.11.201710.06.2018

Jiří Hubač / Ondřej Brzobohatý / Pavel Vrba - Muzikál poprvé na Jezerce! Já, Francois Villon.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Muzikál poprvé na Jezerce! Já, Francois Villon. Podobá se víc život básni nebo báseň životu? Na tuto otázku odpovídá poslední společné dílo Jiřího Hubače a básníka a textaře Pavla Vrby. V atraktivní muzikálové formě - inscenované jako sen v horečce - vše plyne jako kaleidoskop emocionálních dramatických obrazů s šansonově laděnou hudbou Ondřeje Brzobohatého. Autoři společně s režisérem a choreografem Radkem Balašem jsou zárukou dobrého vkusu i skvělé zábavy. Nenechte si ujít tuto podívanou, kterou pro Vás připravujeme na březen.
V hlavních rolích se můžete těšit na Martina Písaříka /Villon/, Petru Vraspírovou /Kateřina/ či Janu Malou /Ambra/. Dále hrají Petr Kostka, Petr Vacek, Tomáš Petřík, Peter Strenáčik, Ondřej Černý a Tomáš Vaněk.
Scénu vytvořil prof. Josef Ciller, autorkou kostýmů je Jana Zbořilová. Hudební nastudování Jana Balašová a Ondřej Brzobohatý.
Hra je uváděna v produkci Jana Hrušínského a Divadla Na Jezerce.

Inscenaci jsme věnovali autorům Jiřímu Hubačovi a Pavlovi Vrbovi, kteří nás v minulém roce, bohužel navždy opustili a premiéry, na kterou se oba tolik těšili, se již nedočkali.

Přijďte si poslechnout skvělou hudbu Ondřeje Brzobohatého, vychutnat herecké i pěvecké výkony výše uvedených protagonistů a potěšit se krásným a dramatickým příběhem.

Facebook