Klíč králů

Klíč králů

zrušená představení

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

25.01.201830.06.2018

Krysař

Divadlo Kalich, Praha 1

25.01.201827.10.2018

V malé partě vyrazí do dolů Orků, kde je údajně uložen bájný magický poklad - Klíč králů. Symbol sjednocení, morálky a etického chování... Začíná boj, kde jde o víc než o život!"

Následující představení byla zrušena: 31.10., 7.11.2013.

Vstupné Vám bude vráceno. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Klíč králů - rocková opera - Daniel Landa

Ve Městě středů, ve kterém se obyvatelstvo skládá z  Lidí, Elfů, Upírů, Ušounů a Zombíků, vyschne jednoho dne  náhle jejich jediný pramen vody. Způsobí to ve městě přirozeně velký chaos. Vypadá to proto nejdřív jako štěstí, že nepříliš oblíbení Orkové začnou prodávat ve městě vodu, kterou vezou ze svých dolů za lesy.  Její přemrštěná cena ale vede k velké nespokojenosti.

Proto se sejde již zaprášená Rada králů, ve které je každá zmíněná skupina zastoupena svým králem. Králové jsou evidentně zoufalí a nezvyklí cokoliv ve městě řešit. Nepříliš bystrý král Ušounů, spíš náhodně zmiňuje knihu, která byla nalezena pod vyschlým pramenem vody.

Kniha vzbuzuje eminentní zájem hlavně u krále Upírů. Tuší, že se kniha neobjevila náhodou. Ale pro její rozluštění se musí oslovit velký Čaroděj Strig, který žije léta mimo společnost.

Čarodějka podob Efine je jedinou osobou, která srkryt tajemného čaroděje zná. Rada ji prosí o pomoc.

Efine vyhledá Striga a vyřizuje mu prosbu Rady. Tím nastane odpočet k osudové věštbě.

Autoři:

Hudba, libreto, texty: Daniel Landa

Režie: Mirjam Landa

Choreografie: Steve Josephson

Kostýmní výtvarník: Roman Šolc

Scénograf: Marek Hollý

V hlavních rolích účinkují:

Josef Vojtek, Petr Kolář, Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Tomáš Trapl, Ondřej Ruml, Vilém Čok, Iva Marešová, Markéta Procházková, Bohouš Josef, Henrich Šiška, Jan Apolenář, Radim Schwab, Ondřej Izdný, Filip Gröger, Jakub Šlégr, Anastázie Landová, Berenika Suchánková a další….

web: http://www.klickralu-muzikal.cz

Fotky a videa

Facebook