Garfield

Garfield

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pomáda

Divadlo Kalich, Praha 1

16.03.201803.06.2018

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

25.01.201830.06.2018

Garfield je taneční komiks složený z více než dvaceti obrazů, ve kterých se prolínají prvky loutkové animace a tance. V představení účinkuje neuvěřitelných sto tanečníků z dětských domovů ve středních Čechách, uměleckých škol a tanečních skupin.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

GARFIELD

Garfield je taneční komiks složený z více než dvaceti obrazů, ve kterých se prolínají prvky loutkové animace a tance. V představení účinkuje neuvěřitelných sto tanečníků z dětských domovů ve středních Čechách, uměleckých škol a tanečních skupin.

Postavu Garfielda, která baví čtenáře všech věkových kategorií už třicet let, vytvořil Američan Jim Davis. Jaký vůbec Garfield je? Miluje jídlo (obzvláště lasagne) a spaní. Nakopává psy, trhá záclony a s radostí napadá pošťáky. Surově zápasí s těmi, kdo se pokusí přiblížit k jeho misce se žrádlem. Rád by prorazil do světa showbyznysu, což se mu nedaří, a tak alespoň zpívá na plotě. Neustále trpí depresemi a špatnými náladami, nejvíc ze všeho nenávidí pondělí. Na svět se dívá pesimisticky, ale nikdy neztrácí svůj vtip.

Smyslem tohoto projektu bylo vytvořit pestrou, dynamickou a vtipnou podívanou, která pobaví malé i velké diváky a zaujme je svou originalitou. Roztančili jsme komiks, abychom ukázali tanec ve všech jeho  podobách – profesionální výkony, vyzrálý taneční projev, roztomilé dětské krůčky i tanec jako terapii.

Námět, scénář, režie, taneční choreografie, výběr hudby: Jolana Burešová, loutkové a výtvarné animace: Marek Bečka, scéna: Jan Cyril Löbl, produkce: Aleš Barry Bureš, kostýmy: Johanka Krůfová, Věra Krůfová, světelný design Richard Loskot, výtvarný návrh loutek: Barbora Čechová, vedení loutek Radek Beran, Vít Brückner, choreografie Tango: Soňa Kupcová, choreografie romských tanců: Monika Balogová, choreografie Snové kočky: Zuzana Filipová, Zuzana Černá, taneční workshopy Barbora Danzerová, Jitka Veselá, Eva Miškovičová.

Facebook