Othello

Othello

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

25.01.201830.06.2018

Krysař

Divadlo Kalich, Praha 1

25.01.201827.10.2018

Nostalgický muzikál o lásce, žárlivosti a touze po moci.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Othello je velký šéf a má všechno, co má úspěšný muž mít. Moc, peníze i krásnou milující mladou ženu. Uprostřed bujarého večírku se Othello rozhodne oznámit jméno svého nového náměstka. Má se jím stát… Jeho kamarád - Michal Cassio! No to je skvělé! Ale počkat… Na tohle místo měl přece nárok Othellův asistent Jago?! Taková nespravedlnost! Jagovi právě došla trpělivost! Hodlá vzít věci do svých rukou. Ještě všem ukáže, kdo je tady šéf! Na tomhle pohodovém mejdanu to Jago hodlá pořádně roztočit!

 

Hrají: Jan Krafka, Týna Průchová, Jan Vlas, Tomáš Petřík, Petr Pěknic, Lenka Zahradnická, Alena Štréblová

Režie: Ondřej Pavelka

Facebook