Vánoční koleda

Vánoční koleda

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Proces Rockopera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.2017

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.201707.12.2017

Výpravný příběh Vánoční koleda, na motivy proslulé povídky Charlese Dickense, je příležitostí propojit jednotlivé umělecké žánry.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na motivy povídky Charlese Dickense.

Szidi Tobias / David Koller / Marina Vyskvorkina
Setkání tří výrazných a naprosto rozdílných hlasů současné hudební scény napříč žánry. Zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu.

V hlavních hudebně činoherních rolích Ivana Chýlková a Karel Roden!

Výpravný příběh Vánoční koleda, na motivy proslulé povídky Charlese Dickense, je příležitostí propojit jednotlivé umělecké žánry. Hudební osobnosti Szidi Tobias, David Koller a Marina Vyskvorkina zaručují, že povýší klasický muzikálový styl na neopakovatelný zážitek nejen našich pocitů, smyslů a vjemů a to za doprovodu živého orchestru Kryštofa Marka Všichni živě na jednom jevišti při každém představení!

Nechte se unést atmosférou a mystikou vánočního Londýna první poloviny 19. století. Stanete se svědky přeměny, vykoupení a nápravy mrzoutského nelidy a lakoty Scrooge v jedinečném podání Karla Rodena. V roli ducha Vánoc se představí Ivana Chýlková. Vánoce jsou přeci obdobím lidské laskavosti a dobroty…

režie: Ondřej Sokol
autoři hudby: Milan Vyskočáni a Kryštof Marek
autor textů: Peter Lipovský
scéna: Adam Pitra

Szidi Tobias - slovenská šansonová zpěvačka, majitelka jednoho z nejvýraznějších hlasů československé hudební scény současnosti.
David Koller – lídr legendární kapely Lucie bezpochyby  patří již přes dvacet let mezi nejvýznamnější  osobnosti českého pop -rocku.
Marina Vyskvorkina - sopranistka ruského původu, sólistka Státní opery Praha a držitelka mnoha mezinárodních ocenění.

http://www.studiodva.cz/

Facebook