Lucrezia Borgia

Lucrezia Borgia

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

25.11.201723.06.2018

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo, Praha 1

25.11.201727.12.2017

Režisér Libor Vaculík se pokusil spolu se svým autorským týmem ( P.Malásek, V.Kopta )  vytvořit dílo – představení pulsující prudkou vitalitou. Oživit barvitost historických kulis, intrik, sugestivním vyprávěním oživit většinou tragická milostná dobrodružství.

PŘEDSTAVENÍ DOPROVÁZÍ TITULKY V ANGLICKÉM JAZYCE.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Musical Production uvádí  na muzikálové scéně - DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ – příběh o papežském rodu Říma přelomu 15. a 16. století. Rodu, který se marně snažil uniknout svému osudu - LUCREZIA BORGIA – představení plné muzikálového zpěvu v poddání B. Basikové nebo alternující Ivy Marešové, režisér a choreograf Libor Vaculík využil děj příběhu a světelných změn v průběhu představení, k výměně pěveckých Lucrezií za taneční Lucrezie, (občas divák ani výměnu nepostřehne) Zuzana Susová nebo Kateřina Rejmanová – Benešová tedy sklízejí potlesk za zpěv svých kolegyň a naopak pěvecké Lucrezie za baletní čísla, při kterých divák zůstává v úžasu. Výkony všech účinkujících se snoubí se zpěvem a náročnou choreografií během celého představení. Hudba a texty písní jsou z dílny dvojice Petr Malásek a Václav Kopta, některé byly speciálně dopsány, jelikož oproti uvedení v Národním divadle, došlo ke změnám, které oslovují různorodé obecenstvo. Na toto představení můžou přijít diváci, kteří vyznávají balet, zpěv nebo muzikálovou scénu, každý si přejde na své a to bylo záměrem tohoto znovuuvedení LUCREZIA BORGIA.

Naše představení by rádo poučilo i potěšilo…., přinutilo k zamyšlení….

Hudba : Petr Malásek
Texty: Václav Kopta
Choreografie: Libor Vaculík
Režie: Libor Vaculík

OBSAZENÍ: B.Basiková,Z.Sůsová,Z.Pokorná,Z.Fric,T.Beroun a další

Facebook