Pas De TCP - Ročníkové představení

Pas De TCP - Ročníkové představení

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TCP zařadilo do závěrečného absolventského představení to nejlepší, co se v minulé sezoně urodilo v prvním až sedmém ročníku, resp. v obou školních souborech - Baletu Praha Junior i Baby Baletu Praha. Kromě tanečních etud a fragmentů z klasického repertoáru uvidí diváci i části ze společného projektu TCP a pražských filharmoniků FOK: slavné Vivaldiho Čtvero ročních období pojaté nedisciplinovaně klasicky a podobně koncipované dílo Václava Trojana Zlatá brána stylizované do folklórního tanečního divadla. Na závěr připravil Baby Balet Praha jednu z kultovních choreografií Pavla Šmoka Ebony Concerto Igora Stravinského.

Facebook