Kudy Kam

Kudy Kam

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

14.02.201807.06.2018

Kudykam se dá s trochou nadsázky označit jako "divadlo jedna báseň". Michal Horáček a Petr Hapka poprvé a naposledy přicházejí na jeviště se strhujícím příběhem cesty Penziónem Svět.

Premiéra: 21.a 22.10.2009. Vstupenky na premiéru ZDE!


Představení je nastudováno v češtině.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kudykam se dá s trochou nadsázky označit jako "divadlo jedna báseň". Michal Horáček a Petr Hapka poprvé a naposledy přicházejí na jeviště se strhujícím příběhem cesty Penziónem Svět. Hrají, zpívají a tančí Vojtěch Dyk, Csongor Kassai, Karel Dobrý,Ondřej Ruml, František Segrado, Petra Hřebíčková, Hana Holišová a další.

Celkem zde zazní 19 skladeb, z nichž některé vycházejí z dřívější spolupráce této dvojice, ale většina písní je nová.

Režie: Dodo Gombár, choreografie: Pavel Strouhal, scénografie: Michaela Hořejší

Děj je duchovní cestou hrdiny (Martin), jehož na počátku potkáváme v jeho pokojíku „Penziónu Svět“. Má se spokojit se svým „jistým“, anebo se vyklonit do nejistoty a do víru příležitostí i hrozeb, který správně tuší za dveřmi svého pokoje? Má následovat strýce, který se na takovou cestu kdysi údajně vydal a prý dospěl z pátého suterénu až kamsi nezměrně vysoko, možná až do přízemí? A má-li se k tomu odhodlat, bude vědět kudy kam? Jakmile si Martin tu otázku položí, ocitne se tváří v tvář svému zhmotněnému přání v podobě Kudykama – ten se mu nabídne jako průvodce. Slíbí, že Martinovi bude podávat návrhy dalšího postupu, volbu konkrétních kroků nicméně ponechá na něm. Martin přitaká, a tak se stává žákem vskutku bizarního Mistra. Na cestě ho čeká mnoho překážek, největší boj ale musí svést sám se sebou.

Facebook