Začalo to akordem

Začalo to akordem

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

19.01.201830.06.2018

Jeptišky

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

19.01.201810.03.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

.... a to právě před padesáti léty. Skupina Akord club v Redutě se zpěváky Viktorem Sodomou, Vlastou Sodomovou a Jiřím Suchým patří do prehistorie Semaforu a proto nemůžeme toto výročí pominout. Za tím účelem vznikla jakási replika původního Semaforu, která se ponejprv představí v prosinci 2005. Koncert sestavený z původního repertoáru Akord clubu , kde zazněly i první písničky pozdější dvojice S+Š bude doplněný projekcí autentických fotografií z oné doby, na kterou bude vzpomínat Jiří Suchý. Dále vystoupí Jitka Molavcová a Václav Kopta.

Pořadatel: http://www.semafor.cz

Facebook