Carmen - ZRUŠENO

Carmen -  ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pomáda

Divadlo Kalich, Praha 1

21.01.201803.06.2018

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

21.01.201830.06.2018

Totální divadlo v podání nejprestižnějšího tanečního souboru na Slovensku!

Vážení diváci, představení Carmen 31.10.2011 bylo z technických důvodů zrušeno. Vstupné Vám bude vráceno v místě zakoupení Vaší vstupenky. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Totální divadlo v podání nejprestižnějšího tanečního souboru na Slovensku!

Hudba: Georges Bizet/Rodion Ščedrin

Libreto, choreografie a režie: Ján Ďurovčík

Po úspěšném světovém turné s představením Pták ohnivák přichází Slovenské Divadlo Tance s novým titulem Carmen. Příběh nespoutané andaluské Cikánky a vojáka Dona Josého, který známe z literární předlohy spisovatele Prospera Mériméeho, se odehrává ve španělském prostředí devatenáctého století. Lovestory s tragickým koncem zasadil Ján Ďurovčík do neidentifikovatelného prostředí a v pohybově filosofické stylizaci chce novým způsobem ukázat šíleně zamilovaného muže, který dokáže pro lásku udělat cokoli a ženu, která je sice navenek přitažlivá a čistá, ale uvnitř vypočítavá, chladná a frivolní.

Účinkují: Sivia Beláková, Viera Bieliková, Ivan Martiš, Filip Takáč, Marianna Paulíková, Soňa Hrončoková, Ladislav Cmorej, Lucia Mankovecká a Ivana Kučerová.

Fotky a videa

Facebook