Karel_Hynek_Macha.Rip

Karel_Hynek_Macha.Rip

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Proces Rockopera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.2017

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.201707.12.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Češi bez Máchy být nemohou. Každá generace chce mít svého Máchu. Vybere si z něj každý. O čem vypovídá způsob, jakým s jeho dílem i kultem téměř dvě stě let zacházíme? Projekt Nové scény k letošnímu 200. výročí narození Karla Hynka Máchy. Několik letmých doteků Máchova života a máchovského kultu.


Režie: Petr Štindl, scéna: Petr B. Novák, kostýmy: Zuzana Přidalová, hudba: Marko Ivanovič, projekce: Julius Ševčík; hrají: Marie Jansová, Ivana Kristeková, Jan Hofman, Pavol Smolárik, Radomír Švec a saxofonové kvarteto Bohemia.

Partnerem projektu je Ministerstvo kultury České republiky.

Facebook