Mýdlový princ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Evita

Studio DVA divadlo, Praha 1

26.05.201810.11.2018

Mýdlový princ

ZMĚNY

Divadlo Broadway, Praha 1

26.05.201827.05.2018

Mýdlový princ vznikl v Divadle Broadway a ted přijíždí do Ostravy !!! - muzikál s největšími hity Václava Neckáře navštívilo již 150000 diváků, na svém kontě má 200 vyprodaných repríz! Po skončení muzikálu proběhne exkluzivní LIVE koncert skupiny Bacily s Václavem Neckářem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MÝDLOVÝ PRINC vznikl v Divadle Broadway a ted přijíždí do OSTRAVY !!! - muzikál s největšími hity Václava Neckáře navštívilo již 150000 diváků, na svém kontě má 200 vyprodaných repríz.
Muzikálem Mýdlový princ provázejí známé hity Václava Neckáře, který v muzikálu hraje jednu z klíčových postav. Zazní tak například hity Čaroděj Dobroděj, Ša-la-la-la-la-la-li, Nejsem gladiátor, Svatovítský chrám, Odejdu, Půlnoční, Hej, pane zajíci!, Lékořice, Pár dnů prázdnin, Já dovedu lhát, Dr. Dam di Dam, Kdo vchází do tvých snů, má lásko, Mýdlový princ a další.


POZOR !!! Po skončení muzikálu proběhne exkluzivní LIVE koncert skupiny BACILY s Václavem Neckářem.


V příběhu ze zapadlého koutu šumavských hvozdů se můžete těšit na vynikající herecké představitele stejně jako na mimořádné pěvecké výkony zpěváků. MÝDLOVÝ PRINC je muzikálová komedie se silnými lidskými příběhy. Je to muzikál, který vás může překvapit svou pravdivostí stejně jako poznáním, že na jevišti možná zahlédnete kousek sama sebe. Nejlepší písničky Václava Neckáře jsou už jen milým bonusem a sladkou smetanou v koktejlu.

Učinkující:
MARTIN MAREK: MARTIN DEJDAR
ZUZANA ADAMOVÁ: TEREZA KOSTKOVÁ
BOB VALENTA: BRONISLAV KOTIŠ
NIKOL ČÍŽKOVÁ: MALVÍNA PACHLOVÁ
ZDENĚK BEČVÁŘ: DENNY RATAJSKÝ
MARIE ŠAFAŘÍKOVÁ: VERONIKA STÝBLOVÁ
JOSEF KASPERKEVIČ: MICHAL KAVALČÍK
ONDŘEJ SKÝPALA: JAROMÍR NOSEK
JAROSLAV KINTZL: LUDĚK NEŠLEHA
KVĚTOSLAVA HADRAVOVÁ: JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ
ANDREA LIPINSKÁ: PAVLÍNA ĎURIAČOVÁ

 

Fotky a videa

Facebook