Muzikál Shrek

Muzikálový Shrek, to je velká, svižná a báječně vtipná podívaná. Dlouhá řada produkcí po celém světě prověřila, že Shrek Musical je divadelní show, kterou stojí za to vidět! Shrek Musical je muzikál pro celou rodinu, divadlo, které vás chytne za srdce, polechtá bránici a potěší duši malých i velkých.

Termíny a místa konání:

Home Credit Arena, Liberec | Zobrazit na mapě

5.5.2018 14:00 Home Credit Arena Vstupenky
DĚTI:
do 3let bez nároku na sedadlo
od 3 do 12 let sleva 100 Kč

ZTP/P vozíčkář na ploše 590 Kč + doprovod zdarma v prodeji pouze na místě v areně

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zhruba deset let uplynulo od newyorské premiéry muzikálu SHREK na Broadwayi! SHREK pak vystoupil na jevištích v Londýně, Madridu nebo třeba také v Buenos Aires. Konečně se tento skvělý muzikál dostává i k nám! Jedna z nejoblíbenějších animovaných postav na světě sestoupí z pláten kin a televizních obrazovek a vydá se za vámi. SHREK bude zpívat, bude tančit, bude bojovat za svou bažinu, zamiluje se do Fiony...ale hlavně bude vám nadosah ruky!

SHREK MUSICAL - děj muzikálu se drží předlohy prvního filmu. Kromě Fiony a Shreka se v něm můžete těšit na další oblíbené a známé postavy jako jsou upovídaný Osel nebo záludný Lord Farquaad. Právě tyto pohádkové postavy dávají příběhu komediální nádech, který se nese celým představením. Legendární divadelní představení na Broadwayi bylo navrženo na celkem osm muzikálových cen „Tony". Nakonec proměnilo jedinou, za nejlepší kostýmy. Avšak vzápětí si to tvůrci vynahradili při udílení cen „Drama Desk Awards", kde získali ceny tři. Mimo jiné za herecký výkon D´Arcy Jamese, který ztvárnil Shreka.

S přídavkem obsahuje muzikál celkem dvacet písňových čísel obdařených výbornými a neuvěřitelně vtipnými texty, jejichž autorem je David Lindsay-Abaire, a skvělou, chytlavou hudbou, kterou napsala Jeanie Tesoriová. Výpravný děj nás provede řadou pohádkových lokalit jako je dračí sluj, hrad Lorda Farquaada a samozřejmě také bažinou samotného Shreka. Mimo to se na jevišti vystřídá dlouhá řada pohádkových postaviček, které jsou nám milé a známé - Pinokio, Tři Prasátka, Perníček, zamilovaná Dračice, Karkulka i s Vlkem, Jeníček a Mařenka a mnohé další.

Muzikálový Shrek, to je prostě velká, svižná a báječně vtipná podívaná. Dlouhá řada produkcí po celém světě prověřila, že SHREK MUSICAL je divadelní show, kterou stojí za to vidět! SHREK MUSICAL je muzikál pro celou rodinu, divadlo, které vás chytne za srdce, polechtá bránici a potěší duši malých i velkých.

Facebook