Antoinetta, královna Francie – OPEN AIR Konopiště

Antoinetta, královna Francie – OPEN AIR Konopiště

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

25.01.201830.06.2018

Krysař

Divadlo Kalich, Praha 1

25.01.201827.10.2018

K výročí 100.představení se pro jednou přesune úspěšný historický muzikál z domovské Hybernie do malebnějšího prostředí, a to v podobě open airu na zámek Konopiště. Událost proběhne 25.června v 20:30 a pro milovníky muzikálů máme překvapení ...

Místa jsou nečíslovaná.

Areál bude otevřen od 18:30 hodin.

Po odehrání 20 minut není nárok na vrácení vstupného.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

K výročí 100.představení se pro jednou přesune úspěšný historický muzikál z domovské Hybernie do malebnějšího prostředí, a to v podobě open airu na zámek Konopiště. Událost proběhne 25.června v 20:30 a pro milovníky muzikálů máme překvapení – se svými oblíbenci se budete moci setkat (a ulovit i nějakou tu společnou fotku) na autogramiádě před představením. Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením a nápoji – zkrátka se vynasnažíme, abyste se na zámku cítili příjemně a mohli si představení na vzduchu krásně užít!

www.youtube.com/channel/UC7K07i3rE0I_7gScB6TqkHA

Fotky a videa

Facebook