Bílý dalmatin

Bílý dalmatin

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pomáda

Divadlo Kalich, Praha 1

21.01.201803.06.2018

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

21.01.201830.06.2018

hravý taneční muzikál pro malé i velké
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Muzikál s určujícím podtitulem „hravý taneční muzikál pro malé i velké" je samozřejmě pohádkovým příběhem a cílem představení je, aby si divák (malý i velký) s sebou z divadla odnesl domů pohádkově dobrou náladu.

Příběh, který pojala Mirjam Landa jako atraktivní moderní muzikálové představení, vypráví o výjimečném dalmatinovi, který díky závisti zlé čarodějnice přichází o svoje krásné barevné puntíky a za pomoci kamarádů se je vydává hledat do říše pohádek.

Pro muzikálový žánr i dětský svět je společným prvkem pestrost, která se pro diváky odráží jak ve výpravě tak v hudebním aranžmá (Jan Maxián - Nightwork), kde se střídají moderní žánry od hip-hopu přes street až po klasiku. Dalším prvkem, který odlišuje toto představní od běžných pořadů pro děti, jsou texty dialogů vycházející z reálných komunikačních prostředků dnešních děti, samozřejmě bez použití vulgarismů. Diváky čeká vtipný, ale i dojemný příběh o kamarádství, radosti, ale i smutku a smyslu pomoci druhým. Velký důraz klade režisérka Mirjam Landa zejména na tanec. Pro rozličnost tanečních čísel se písničkám věnuje několik mladých choreografů, kteří mají zahraniční zkušenosti s více hudebními žánry. Poslední číslo představení dokonce umožní některým nejšikovnějším malým divákům účastnit se tance na jevišti a stát se tak součástí závěrečné show!

 

Hudba: Petr Günter

Scénář a režie: Mirjam Landa

Hrají, zpívají a tančí:
Vlasta Korec, Lucie Pernetová, Jana Fabiánová, Filip Gröger, Ondřej Nosálek, Markéta Procházková, Václav Krátký

 

Hlavní dětská role:
Kristýna Zezulová nebo Anastázie Landová

Facebook