Nezemřela jsem, představení ze života Evy Olmerové

Nezemřela jsem, představení ze života Evy Olmerové

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Evita

Studio DVA divadlo, Praha 1

20.01.201816.06.2018

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

20.01.201830.06.2018

NEZEMŘELA JSEM…ZE ŽIVOTA EVY OLMEROVÉ” JE PŮVODNÍ MUZIKÁLOVÉ PŘEDSTAVENÍ, INSPIROVANÉ ŽIVOTEM FENOMENÁLNÍ ZPĚVAČKY ZA DOPROVODU JEJÍCH NEJVĚTŠÍCH HITŮ.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

NEZEMŘELA JSEM…ZE ŽIVOTA EVY OLMEROVÉ” JE PŮVODNÍ MUZIKÁLOVÉ PŘEDSTAVENÍ, INSPIROVANÉ ŽIVOTEM FENOMENÁLNÍ ZPĚVAČKY ZA DOPROVODU JEJÍCH NEJVĚTŠÍCH HITŮ.

SVÉRÁZNÁ UMĚLKYNĚ SE SRDCEM NA DLANI BYLA V PRAVÉM SLOVA SMYSLU ZPĚVAČKOU SVĚTOVÉHO FORMÁTU. UDIVOVALA SVÉ OKOLÍ SVÝM NADÁNÍM A HUDEBNÍ GENIALITOU, ORIGINÁLNÍM HUMOREM I TRAGIKOMICKÝMI ŽIVOTNÍMI PERIPETIEMI.

JEJÍ SPLETITÝ OSUD BYL OVLIVNĚNÝ DESPOTICKÝMI ZÁSAHY KOMUNISTICKÉ MOCI, FATÁLNÍMI MILOSTNÝMI KOLIZEMI A NÁSLEDNOU SEBEDESTRUKCÍ STIMULANTY A ALKOHOLEM. ZAKOUŘENÉ LOKÁLY I SVĚTLA  DIVADELNÍCH RAMP, HISTORKY Z VĚZENÍ I NESPOUTANÁ POTŘEBA VNITŘNÍ SVOBODY…TO VŠE EVOKUJE PŘÍBĚHY NEJSLAVNĚJŠÍCH AMERICKÝCH JAZZOVÝCH DIV.

JE TO PŘÍBĚH PLNÝ BOLESTI, NEŠŤASTNÝCH LÁSEK, NEUVĚŘITELNĚ VELKÉHO TALENTU I OSOBITÉHO ŽIVOTNÍHO PŘÍSTUPU.

ŽÁDNÝ HALFPLAYBACK, ŽÁDNÉ NAHRANÉ SBORY. PÍSNĚ JAKO „JSI JAKO DLOUHÝ MOST“, „ČEKEJ TIŠE“, „GEORGIA“,  „ČERNÁ KÁRA“ NEBO „SMÍŠ“ JSOU MODERNĚ ZARANŽOVÁNY PRO ENERGICKÉ HUDEBNÍKY A PROPOJENY SE SOUČASNÝMI ELEKTRONICKÝMI POSTUPY.

„NEZEMŘELA JSEM…“ JE PŘEDSTAVITELEM TRENDU „A NEW MUSICAL“, VYJADŘUJÍCÍM POTŘEBU MLADÝCH A PROGRESIVNÍCH UMĚLCŮ VRÁTIT POJMU „MUZIKÁL“ JEHO PŮVODNÍ VÝZNAM A PODOBU. TZN. SPOJENÍ ŽIVÉ HUDBY A TANCE A HERECTVÍ U VŠECH ÚČINKUJÍCÍCH.

Fotky a videa

Facebook